×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Експертний коментар

Війна за реформи

06.06.2018 Уже втретє український бізнес збирає в Києві Open economic forum, щоб обговорити статус реформ і позначити реперні точки на шляху економічного розвитку України.

Цього разу представники бізнес-спільноти, влади і експерти дискутували на тему: “Економічне зростання і створення робочих місць: порядок денний для України”.

Володимир Дубровський, старший економіст CASE Україна, так оцінює ситуацію, за його словами, корумпованих працівників ДФС можна порівняти з тигром-людожером.

 

quote
"Якщо тигр спробував людського м’яса, він буде полювати на людину. Єдиний вихід – це вбити тигра. Тому необхідно звільняти тих людей, які загрузнули в корупції", – зазначив експерт.

Одне з основних умов реформи, на думку Володимира Дубровського, це знищення корпоративної культури нинішнього ДФС і митниці, стирання інституційної пам’яті, яка є токсичною. Це було закладено ще паном Азаровим, при якому податківці були як пірати на службі його величності з ліцензією від держави. В умови цієї ліцензії входило виконання плану зі збору податкових надходжень, залишок можна було забрати собі.