×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Новини

CASE прощається з Лука Барбоне

07.09.2015 Бувший президент CASE та член Наглядової ради CASE Україна, доктор Лука Барбоне, у віці 62 років помер 1 вересня 2015 року, внаслідок короткої, але тяжкої боротьби з раком.

Італієць за національністю, хоча і космополіт, доктор Барбоне зростав в Мілані, де у 1976 році закінчив університет ім. Луїджи Бокконі. У 1985 році він отримав ступінь доктора економічних наук в Масачусетському технологічному інституті. Після трьох років роботи в Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD ) він у 1988 році перейшов до Всесвітнього  Банку, де пропрацював наступні 23 роки на різних посадах.   Його співпраця з CASE розпочалась в першій половині 90-х років, коли він був провідним економістом Світового банку в Центральній Європі, продовжувалась коли він став регіональним директором у справах Білорусі, Молдови та України (2000-2004) та керівником програми по зниженню рівня бідності та економічної політики Європи та Центральної Азії.

У січні 2011 року, після звільнення з Всесвітнього банку, він приєднався до мережі CASE, як член наглядової ради. Вісім місяців потому, у вересні 2011 року, став Президентом CASE, цю посаду він обіймав до вересня 2013 року. В цій якості він сприяв посиленню науково-дослідницького потенціалу та світовому визнанню CASE, як одного з провідних аналітичних центрів в Європі.

Його значний внесок у діяльність CASE, включаючи проекти та публікації, зосереджувався на питаннях міграції, координації податкової політики в ЄС (зокрема стосовно ПДВ), системи економічного управління в ЄС та Економічному і валютному союзі, пенсійних систем, та економічних реформ у країнах пострадянського простору. Останнім часом він також співпрацював з Інститутом по вивченню міжнародної міграції Джорджтаунського університету, у Вашингтоні, як голова наглядової ради.

Співробітники, наглядова рада, експерти та бувші працівники мережі CASE сумують з приводу його смерті.