×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Новини

Голова уряду Володимир Гройсман провів зустріч з експертами щодо перебігу реформ в Україні

17.11.2016 У зустрічі взяли участь експерти центру соціально-економічних досліджень CASE Україна.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 17 листопада провів зустріч із представниками громадянського суспільства для обговорення актуальних питань суспільного життя та дій Уряду.  «Дуже важливо отримати зворотній зв’язок того, що відбувається у нас в суспільстві, країні, почути, що вас хвилює, де ви бачите виклики, який прогрес у нас є, де немає, щоб коригувати дії самої влади», – зауважив Володимир Гройсман на початку зустрічі.

Прем’єр-міністр поінформував представників громадських організацій про останні прийняті Урядом рішення. Зокрема, запровадження механізму референтного ціноутворення на ліки, запуску системи електронного декларування, відміни державного регулювання цін на продукти харчування, утворення Офісу залучення та підтримки інвестицій і Національного комітету з промислового розвитку.

В Україні завершила роботу оціночна місія Міжнародного валютного фонду. Уряд продовжує двосторонню співпрацю та працює над реалізацією плану реформ, зауважив Володимир Гройсман.

На порядку денному – початок масштабної приватизації державних підприємств, пришвидшення корпоратизації та зміни менеджменту, пенсійна реформа та напрацювання моделі обігу землі, завершення реформи державної служби, реформування гідроенергетики, вугільної галузі, митної служби, відновлення промисловості та інше.

У ході зустрічі громадські активісти та представники Уряду обговорили впроваджувані Урядом дії у секторальних реформах, зокрема, енергоефективності, охорони здоров’я, продовженні децентралізації, підтримки зростання економіки та рівня життя людей.

У зустрічі взяли участь експерти та керівники низки громадських організацій та аналітичних центрів, у тому числі, представники CASE Україна.