×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Новини

Круглий стіл: Коректор реформ: вправо, вліво чи назад?

28.04.2012 Минуло вже півтора роки реформ Віктора Януковича. Амбітний план перетворень по багатьох напрямках показав значний прогрес, однак, загалом, процес реформ поки ще ніхто, навіть серед представників влади, не наважився назвати успішним. Правильно викладені на папері пріоритети та послідовність кроків зіткнулись з фінансовими та політичними інтересами різних груп впливу, а тому природно, що на початку 2012 року план реформ був масштабно «уточнений».

«Як ми і передбачали, у Національному Плані 2012 року було згорнуто, нівельовано або відкладено на майбутнє найбільш важливі системні реформи, спрямовані на запровадження і підтримку конкуренції та посилення прав власності. Такі питання, як наприклад, перевірки бізнесу, реформи ЖКГ та створення ринку сільськогосподарських земель», — заявив під час круглого столу Володимир Дубровський, експерт Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна

Круглий стіл «Коректор реформ: вправо, вліво чи назад?» був організований в рамках проекту «Популярна економіка: моніторинг реформ», який реалізується Центром соціально-економічних досліджень CASE Україна й підтримується Інститутом відкритого суспільства.  Основна мета проекту – винести кваліфіковану дискусію про розвиток держави за вузьке експертне коло та побудувати «розмову з громадськістю».

Матеріали круглого столу:

  1. Комікс-презентація: «Коригування «курсу реформ»: «Все по плану», чи відступ по всіх фронтах?»;
  2. Короткий огляд звіту «Коригування «курсу реформ»: «Все по плану», чи відступ по всіх фронтах?»;
  3. Квартальний звіт «Коригування «курсу реформ»: «Все по плану», чи відступ по всіх фронтах?»;