×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Новини

«За кошти платників податків»: як припинити популізм політиків за наші гроші?

25.11.2021 29 листопада о 14:00 відбудеться прес-конференція за участю ініціаторів петиції Президенту та співавтора законопроекту №6189 щодо інформування про використання коштів платників податків народного депутата Романа Лозинського.

Наприкінці вересня виконавчий директор аналітичного центру CASE Україна зареєстрував петицію на сайті Президента України, щоб зобов’язати органи державної влади та органи місцевого самоуправління на усіх інформаційних матеріалах про використання бюджетних коштів в обов’язковому порядку вказувати фразу “за кошти платників податків” відповідно до контексту. Розмір даного напису повинен бути не менше 25% площі інформаційного матеріалу. Петиція за 30 днів до закінчення достроково набрала необхідні 25 тис. голосів і тепер вона очікує на розгляд Президента України Володимира Зеленського.

Під час голосування за петицію у Верховній Раді було зареєстровано два законопроекту, один з яких №6189 від групи депутатів «Справедливість» містить аналогічну вимогу у розміщенні фрази «за кошти платників податків» на 25% площі інформаційного матеріали.

29 листопада о 14:00 відбудеться прес-конференція за участю ініціаторів петиції та співавтора законопроекту №6189 щодо інформування про використання коштів платників податків народного депутата Романа Лозинського.

Основні питання, які будуть розглянуті під час прес-конференції:
– Які наступні кроки ініціаторів петиції після розгляду документу Президентом України Володимиром Зеленським?
– Чи існує серед народних депутатів зацікавленість питанням відстоювання інтересів платників податків?
– Як результати петиції та можливе прийняття законопроекту №6189 вплинуть на політичний ландшафт України та конкуренцію партій, кандидатів у Президенти напередодні найближчих виборів?
– Чи зможе позитивний розгляд петиції Президентом та прийняття законопроекту позбавити представників діючої влади на загальнодержавному, регіональному та місцевому рівнях переваг під час передвиборчих перегонів завдяки можливості розподіляти кошти платників податків з розширеного бюджету країни?

Спікери:
– Роман Лозинський, народний депутат України, депутатська група «Справедливість, співавтор законопроекту №6189 щодо інформування про використання коштів платників податків%
– Дмитро Боярчук, виконавчий директор CASE Україна, співініціатор петиції;
– Валентин Краснопьоров, засновник просвітницької ініціативи «Останній Капіталіст», співініціатор петиції.

Дата і час: 29 листопада 2021 року, 14:00
Місце: Інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна» (адреса: Україна, Київ, вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на каналі Youtube агентства “Інтерфакс-Україна”.

Реєстрація