×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Оголошення

Круглий стіл “Український бізнес напередодні утворення Зони вільної торгівлі з ЄС: очікування, виклики та потреби”

17.06.2014 Утворення ЗВТ з ЄС свого часу дало відчутний поштовх економічному зростанню, зокрема у країнах Вишеградської четвірки (Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина). Це сталося передусім завдяки новим можливостям, які з’явилися у місцевого бізнесу у зв’язку з відкриттям доступу до найбільшого у світі ринку.

Зараз у подібній ситуації опинилася Україна. Наскільки вітчизняні підприємці готові скористатися цими можливостями? Чи не станеться так, що ЗВТ, навпаки, зашкодить вітчизняній економіці, як часто доводиться чути? Що саме найбільше заважає вітчизняним фірмам скористатися новими можливостями, і як їм у цьому допомогти (зокрема, скористатися досвідом країн Вишеградської групи)? Як уникнути ризиків, які можуть виникнути? Зокрема, як будувати державну політику з дерегуляції та створення сприятливого підприємницького клімату? І що ще потрібно робити, аби вітчизняний бізнес міг якнайкраще скористатися новими можливостями?

Про все це йтиметься 23 червня на круглому столі “Український бізнес напередодні утворення Зони вільної торгівлі з ЄС: очікування, виклики та потреби”, який проведе Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна в Одесі за підтримки Вишеградського Фонду та OSI. Місце проведення – прес-центр “Паритет” (пров. Семафорний, 4, ТЦ “Середньофонтанський”, 3 павільйон, 2 поверх), початок о 14.00. Старший економіст центру Володимир Дубровський представить для обговорення результати нещодавно проведеного дослідження – опитування підприємств та організацій-“стейкхолдерів” (асоціацій, державних органів, тощо). Фінансовий консультант Євгеній Д’яконов виступить по темі дерегуляції.