×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему

Про нас

Про нас
CASE Україна

1

Незалежна неприбуткова громадська організація

2

CASE Україна є частиною мережі CASE

3

Головні принципи CASE Україна

4

Діяльність та партнери CASE Україна

CASE Україна – незалежна неприбуткова громадська організація, яка проводить економічні дослідження, аналіз та прогнозування макроекономічної політики.

Діяльність CASE Україна фінансується з різних джерел, що гарантує незалежність організації. Основними замовниками наших досліджень є Європейська комісія, UNDP, USAID, Міністерство закордонних справ Польщі, Світовий банк, а також приватний сектор.

CASE Україна є частиною мережі CASE, до якої входять аналітичні центри у Польщі, Киргизстані, Молдові, Грузії, Білорусі та Росії. CASE Україна є наступником Проекту макроекономічних реформ Гарвардського інституту міжнародного розвитку, який працював в Україні з 1996 до 1999 р. Починаючи з 1999 року CASE Україна працює як українська незалежна неурядова організація.

Головними принципами CASE Україна є якість, достовірність та неупередженість. Ми не представляємо інтересів політичних партій, бізнес-структур чи інших зацікавлених сторін. Висновки та рекомендації Центру базуються виключно на наших експертних оцінках.

Мета нашої діяльності – сприяння реалізації системних економічних реформ для забезпечення сталого економічного зростання та підвищення добробуту населення. Різноманітність тематичних напрямків, за якими ми працюємо, забезпечує повноту та цілісність досліджень. У своїй роботі ми спираємося на вивірені економічні моделі, що забезпечує високу якість та достовірність наших прогнозів.

CASE Україна надає аналітичну та експертну підтримку урядовим та парламентським установам. Нашими партнерами, зокрема, є Міністерство економіки, Міністерство фінансів, Фонд державного майна, Державна податкова адміністрація, Національний банк України. Ми також тісно співпрацюємо з міжнародними організаціями – Світовим банком, Програмою розвитку ООН (UNDP), Агентством міжнародного розвитку США (USAID), Світовим економічним форумом тощо.

Експерти CASE Україна беруть участь у розробці економічних реформ у сфері фіскальної та монетарної політики, міжнародної торгівлі та європейської інтеграції. Вони також брали участь у розробці програм реформування пенсійної системи та боротьби з корупцією.

Останні досягнення
icon
ЕКОНОМІЧНА ПРОСВІТА ВИБОРЦІВ
 • Поширення «Рахунку від держави» у торговельній мережі та розсилка поштою
 • Переклад відеороликів і текстів на теми вільного ринку
 • Створення бюджетного симулятора, який допоможе краще зрозуміти потребу врівноваження доходів і видатків бюджету
icon
ПРОЗОРІСТЬ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
 • Внесення змін до Закону «Про прозорість використання публічних коштів», які підвищать відповідальність за його невиконання
 • Дослідження ефективності роботи державних підприємств
 • Громадський нагляд за їхньою приватизацією
icon
ЕФЕКТИВНІСТЬ БЮДЖЕТНИХ ВИТРАТ
 • Оцінка вибору чиновниками пріоритетів бюджетних програм
 • Аналіз досягнення витратами суспільно корисних цілей
 • Нагляд за обґрунтованістю та ефективністю витрат
icon
ЗАМІНА ВАЛЮТНИХ ОБМЕЖЕНЬ РИНКОМ Ф’ЮЧЕРСІВ
 • Скасування вимог НБУ щодо обов’язкового продажу валюти експортерами, заведення в Україну валютного виторгу
 • Запровадження ринку валютних ф’ючерсних контрактів, які даватимуть змогу НБУ передбачати коливання попиту і пропозиції валюти у ринковий спосіб і уможливлять підприємствам страхування валютних ризиків
icon
РЕФОРМУВАННЯ МИТНИЦІ
 • Аналіз державної митної політики, скасування необґрунтованих перешкод міжнародній торгівлі
 • Дослідження схем контрабанди
 • Вироблення і просування рекомендацій реформи митної служби
Повний звіт за 20 років

Партнери

CASE Україна
Якщо хочете допомогти нашій роботі
Проект «CASE Україна» частково фінансується благодійними внесками. Кожен внесок дає нам знати, що наша робота справді потрібна і підтримує наше бажання працювати далі!
Зробити внесок

Ви можете перерахувати гроші на загальну роботу або на один з наших поточних проектів