×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему

Про нас

Про нас
CASE Україна

1

Незалежна неприбуткова громадська організація

2

CASE Україна є частиною мережі CASE

3

Головні принципи CASE Україна

4

Діяльність та партнери CASE Україна

CASE Україна – незалежна неприбуткова громадська організація, яка проводить економічні дослідження, аналіз та прогнозування макроекономічної політики.

Діяльність CASE Україна фінансується з різних джерел, що гарантує незалежність організації. Основними замовниками наших досліджень є Європейська комісія, UNDP, USAID, Міністерство закордонних справ Польщі, Світовий банк, а також приватний сектор.

CASE Україна є частиною мережі CASE, до якої входять аналітичні центри у Польщі, Киргизстані, Молдові, Грузії, Білорусі та Росії. CASE Україна є наступником Проекту макроекономічних реформ Гарвардського інституту міжнародного розвитку, який працював в Україні з 1996 до 1999 р. Починаючи з 1999 року CASE Україна працює як українська незалежна неурядова організація.

Головними принципами CASE Україна є якість, достовірність та неупередженість. Ми не представляємо інтересів політичних партій, бізнес-структур чи інших зацікавлених сторін. Висновки та рекомендації Центру базуються виключно на наших експертних оцінках.

Мета нашої діяльності – сприяння реалізації системних економічних реформ для забезпечення сталого економічного зростання та підвищення добробуту населення. Різноманітність тематичних напрямків, за якими ми працюємо, забезпечує повноту та цілісність досліджень. У своїй роботі ми спираємося на вивірені економічні моделі, що забезпечує високу якість та достовірність наших прогнозів.

CASE Україна надає аналітичну та експертну підтримку урядовим та парламентським установам. Нашими партнерами, зокрема, є Міністерство економіки, Міністерство фінансів, Фонд державного майна, Державна податкова адміністрація, Національний банк України. Ми також тісно співпрацюємо з міжнародними організаціями – Світовим банком, Програмою розвитку ООН (UNDP), Агентством міжнародного розвитку США (USAID), Світовим економічним форумом тощо.

Експерти CASE Україна беруть участь у розробці економічних реформ у сфері фіскальної та монетарної політики, міжнародної торгівлі та європейської інтеграції. Вони також брали участь у розробці програм реформування пенсійної системи та боротьби з корупцією.

Останні досягнення
icon
ЕКОНОМІЧНА ПРОСВІТА ВИБОРЦІВ
 • Поширення «Рахунку від держави» у торговельній мережі та розсилка поштою
 • Переклад відеороликів і текстів на теми вільного ринку
 • Створення бюджетного симулятора, який допоможе краще зрозуміти потребу врівноваження доходів і видатків бюджету
icon
ПРОЗОРІСТЬ ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ
 • Внесення змін до Закону «Про прозорість використання публічних коштів», які підвищать відповідальність за його невиконання
 • Дослідження ефективності роботи державних підприємств
 • Громадський нагляд за їхньою приватизацією
icon
ЕФЕКТИВНІСТЬ БЮДЖЕТНИХ ВИТРАТ
 • Оцінка вибору чиновниками пріоритетів бюджетних програм
 • Аналіз досягнення витратами суспільно корисних цілей
 • Нагляд за обґрунтованістю та ефективністю витрат
icon
ЗАМІНА ВАЛЮТНИХ ОБМЕЖЕНЬ РИНКОМ Ф’ЮЧЕРСІВ
 • Скасування вимог НБУ щодо обов’язкового продажу валюти експортерами, заведення в Україну валютного виторгу
 • Запровадження ринку валютних ф’ючерсних контрактів, які даватимуть змогу НБУ передбачати коливання попиту і пропозиції валюти у ринковий спосіб і уможливлять підприємствам страхування валютних ризиків
icon
РЕФОРМУВАННЯ МИТНИЦІ
 • Аналіз державної митної політики, скасування необґрунтованих перешкод міжнародній торгівлі
 • Дослідження схем контрабанди
 • Вироблення і просування рекомендацій реформи митної служби
Повний звіт 2017
Якщо хочете допомогти нашій роботі
Проект «CASE Україна» частково фінансується благодійними внесками. Кожен внесок дає нам знати, що наша робота справді потрібна і підтримує наше бажання працювати далі!
Зробити внесок

Ви можете перерахувати гроші на загальну роботу або на один з наших поточних проектів