Починаючи з 1999 року ми виконали більш як 50 дослідницьких і просвітницьких проектів на замовлення Агенції з міжнародного розвитку США, Європейської комісії, Інституту відкритого суспільства, Програми розвитку ООН, Світового банку, Світового економічного форуму, Шведської агенції з міжнародного розвитку й багатьох інших.
До 2018 року «CASE Україна» діяв як українське представництво польського фонду CASE. Відтоді громадська спілка «CASE Україна» діє як українська неприбуткова організація — член міжнародної мережі CASE, яка також включає дослідницькі осередки з Білорусі, Грузії, Киргизстану, Молдови та Польщі.
CASE Україна бере початок від проекту «Гарвардський унiверситет – Україна» (1996-2000), який фiнансувала Агенцiя з Мiжнародного розвитку Сполучених Штатiв.
Протягом існування CASE Україна реалізував проекти за наступними напрямками:
- Економічне прогнозування та реформи
- Умови підприємництва
- «Рахунок від держави» (відкриваємо очі: дармових державних послуг не існує)
- Аналіз бюджетів
- Реформа митниці
- Дослідження впливу приватизації
- Пенсійна реформа
- Реформування системи пільг
- Міжнародна торгівля
- Земельна реформа
- Eнергетика
- Просвітництво
Ознайомитися зі звітом повністю (завантажити).
Щомісячний платіж
Ви можете підтримати нашу діяльність та окремі проєкти. Це можна зробити і на нашому сайті, і за допомогою сайту “Патреон“.
Що отримують наші благодійники?
З благодійниками, які пожертвували нам більш як 500 гривень, ми підтримуємо зв’язок через закриту групу у Фейсбуку, де розповідаємо докладніше про те, як ми використовуємо їхні внески, ділимося подробицями роботи, планами та цікавимося їхньою думкою. Запрошуємо їх на відкриті події, присвячені проблемам вільного ринку, а також на приватні розмови з цікавими людьми. Також у нас постійна комунікація та консультування із патронами.
З підприємцями, які підтримують нашу роботу сумами більше як 25 тисяч грн. на рік, ми ділимося нашими напрацюваннями з макроекономічного аналізу, залучаємо їх до розробки економічних політик, працюємо над вирішеннями їхніх проблем у взаємодії з органами влади.
Звіт видано в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні.
Думки та позиції, викладені в цьому виданні, не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).