Так дійсно, ПДВ в Україні та Європейському Союзі має «у цілому» спільні риси, зокрема каскадний ефект та спільну назву.
Проте, механізми адміністрування податку на додану вартість в країнах ЄС значно відрізняються від механізмів адміністрування ПДВ, які взяли на озброєння в Україні і ця відмінність робить ПДВ в нашій країні принципово відмінним податком до того, яким його знають у європейській спільноті.
Чим український ПДВ відрізняється від аналогічного податку в ЄС, чому використовується саме така практика адміністрування, що потрібно буде змінювати в практиці адміністрування ПДВ в Україні на шляху Євроінтеграції, про ці та інші питання будемо говорити під час дискусії 23.02.2023 о 16:00.
Спікери:
- Наталя Лещенко, економіст, CASE Україна
- Андрій Саварець, експерт з правових питань CASE Україна
Модератор: Дмитро Боярчук, виконавчий директор CASE Україна
Захід відбудеться у форматі вебінару (Zoom).Також вестиметься трансляція на сторінці «Ціна держави» у Facebook та YouTube.
Реєстрація за посиланням.
Організатор дискусії: Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна. За підтримки та інформаційного партнерства з провідним діловим онлайн-виданням «Економічна правда».
Цей захід представлений CASE Україна Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.