Сполучених Штатiв
Серед головних завдань проекту були:
поширення знань про економiку України та iншиих пострадянських країн;
внесок до створення потужностей ринкового реформування та економiчного зростання України;
вiдповiдь на заходи поточної полiтики за допомогою проведення аналiтичного монiторингу та економiчного прогнозування;
допомога у налагодженнi зв’язкiв мiж органами формування економiчної полiтики в Українi та захiдними економiстами та економiчною наукою.
Матерiали проекту
Поширенi матерiали (поштова розсилка ГIМР за 1998-2000 рр.)
Цей тип iнформацiї складався з аналiтичних розробок, якi було поширено через мережу поштових передплатникiв, включаючи дослiдникiв, полiтикiв, працiвникiв освiти та практикантiв. Матерiали доступнi англiйською та українською мовами.
Економiчний Журнал (Звiти за 1998-2000 рр. та Тенденцiї за 1998-2000 рр.)
Тижневi економiчнi звiти подають останнiй економiчний аналiз, а Тенденцiї презентують тижневi прогнози ринкiв валюти, акцiй та державних цiнних паперiв в Українi. В архiвi ви знайдете видання, за попереднi перiоди. Матерiали, зiбранi у цiй секцiї доступнi англiйською мовою
Український банкiвський журнал (2000 р.)
Український банкiвський журнал – це нова iнформацiя на двох сторiнках щодо ситуацiї в банкiвському секторi в Українi. Звiт видавався щомiсяця та мiстив iнформацiю про фiнансову звiтнiсть окремих банкiв Центральної та Схiдної Європи.
Двотижневий семiнар з економiчної полiтики (1999-2000 рр.)
В цьому роздiлi матерiали семiнарiв (тези та роздатковi матерiали) для ГIМР. Семiнари органiзовуються два рази на мiсяць.
Квартальнi показники (1996-1999 рр.)
Цей роздiл квартальнi показники української економiки. Серед цих показникiв: ВВП, мiжнародна торгiвля, платiжний баланс, бюджет, цiни, зарплатня, державний борг, банкiвський процент, обмiнний курс, заборгованiсть мiж пiдприємствами, монетарнi показники, резерви НБУ тощо.