×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему

Крістофер Хартвел

Професор міжнародної ділової політики.
Голова Міжнародного інституту менеджменту
Цюріхського університету прикладних наук (ZHAW)

Кріс Хартвелл є професором Борнмутського університету у Великобританії, професором Університету Козьмінського в Польщі та провідним дослідником еволюції інститутів.

Він публікувався в престижних політичних та економічних журналах, таких як Journal of Economic Behavior & Organization, Explorations in Economic History, JCMS: Journal of Common Market Studies, Cambridge Journal of Economics, Journal of Economic Policy Reform, Regional Studies і Post-Communist. Economies. Також проф. Хартвелл регулярно з’являється у медіа в якості економічного експерта.

Крім своєї академічної роботи, він консультував уряди і приватний сектор з питань економічної політики у Вірменії, Азербайджані, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Молдові, Польщі, Україні, Хорватії тощо. Він також працював у Групі Світового банку в Тонга та Міністерстві фінансів США у Вашингтоні.

Професор Хартвелл має докторський ступінь з економіки Варшавської школи економіки та магістра з державного управління (зі спеціалізацією «міжнародна торгівля та фінанси) Гарвардського університету. Він є автором книг  «Institutional Barriers in the Transition to Market: Examining Performance and Divergence in Transition Economies» (Palgrave Macmillan, 2013) та «Two Roads Diverge: The Transition Experience of Poland and Ukraine» (Cambridge University Press, 2016).

Якщо хочете допомогти нашій роботі
Проект «CASE Україна» частково фінансується благодійними внесками. Кожен внесок дає нам знати, що наша робота справді потрібна і підтримує наше бажання працювати далі!
Зробити внесок

Ви можете перерахувати гроші на загальну роботу або на один з наших поточних проектів