×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему

Володимир Дубровський

Старший економіст
dubrovsky@case-ukraine.com.ua
Володимир Дубровський — старший економіст CASE Україна, головний експерт групи з питань податкової реформи Економічно-експертної платформи (раніше входила до РПР). Основними сферами його інтересів є макроекономіка, політична та інституційна економіка, економічні реформи, управління, корупція та міждисциплінарні теми. Працював зі Світовим банком, ПРООН, GDN, OECD, CIPE, WEF, Transparency International, Chatham House, CEU та в рамках міжнародних програм технічної допомоги урядам України, Молдови, Казахстану та Азербайджану. Він є головним автором книги «Вісім років після Революції Гідності: що змінилося в Україні протягом 2014-2021 років?» що опублікована у Ibidem Press, Берлін. Володимир є автором ряду наукових праць і книг з питань трансформації в Україні, також брав участь у розробці низки урядових і політичних програм. Найбільш важливі дослідження Володимира стосуються питань корупції, приватизації, економічних реформ, малого та середнього бізнесу, дерегуляції тощо. Здобувши вищу освіту у галузі теоретичної фізики Володимир має 7-річний досвід управління бізнесом у приватному секторі на різних посадах, аж до генерального директора невеликої фірми. Потім працював у сфері консалтингу та бізнес-тренінгів, розробки програмного забезпечення для бізнесу та аналізу економічної політики в ЗМІ. З 1997 року працював у проекті HIID/CASE з макроекономічних реформ в Україні, наступником якого є CASE Україна.
Проекти
Публікації
Експертні коментарi
Малі та середні підприємства (МСП)
Програма USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ)
Поліпшення ділового клімату шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі малого та середнього бізнесу на центральному і на регіональному рівнях.
Бюджетна політика та макроекономіка
Звіт про глобальну конкурентоспроможність
Центр соціальних та економічних досліджень - CASE Україна є українським партнером Всесвітнього економічного форуму, який допомагає збирати дані по Україні для звіту про глобальну конкурентоспроможність.
Бюджетна політика та макроекономіка
Оцінка економічної свободи
Малі та середні підприємства (МСП)
Порiвняльний аналiз систем банкрутства в Польщi та України
В березнi 2001 р. за угодою гранту вiд Партнерства Дому Свободи програма CASE Україна розпочала проект “Порiвняльний аналiз систем банкрутства в Польщi та України”. Проект було завершено в Жовтнi 2001 р.
Якщо хочете допомогти нашій роботі
Проект «CASE Україна» частково фінансується благодійними внесками. Кожен внесок дає нам знати, що наша робота справді потрібна і підтримує наше бажання працювати далі!
Зробити внесок

Ви можете перерахувати гроші на загальну роботу або на один з наших поточних проектів