×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему

Володимир Дубровський

Старший економіст
dubrovsky@case-ukraine.com.ua
Володимир Дубровський є старшим економістом та членом Наглядової Ради CASE Україна. Пан Дубровський спецiалiзується в питаннях бізнес-клімату реструктуризацiї пiдприємств, приватизацiї, політичної та інституційної економіки, управлiння та корупцiї. Нещодавно вiн приймав участь в таких проектах, як написання “Меморандуму Розвитку Країни” для Свiтового Банку та “Розуміння Реформ” для Мережi Глобального Розвитку (GDN). Володимир також вiдповiдальний за вiдносини Центру з органiзацiєю “Свiтовий Економiчний Форум” (World Economic Forum). Вiн є автором декiлькох книг та дослiджень з питань трансформації в Українi, включаючи вивчення економiчних наслiдкiв приватизацiї, що проводилися на замовлення Фонду державного майна України.
Проекти
Публікації
Експертні коментарi
Малі та середні підприємства (МСП)
Програма USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ)
Поліпшення ділового клімату шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі малого та середнього бізнесу на центральному і на регіональному рівнях.
Бюджетна політика та макроекономіка
Звіт про глобальну конкурентоспроможність
Центр соціальних та економічних досліджень - CASE Україна є українським партнером Всесвітнього економічного форуму, який допомагає збирати дані по Україні для звіту про глобальну конкурентоспроможність.
Бюджетна політика та макроекономіка
Оцінка економічної свободи
Малі та середні підприємства (МСП)
Порiвняльний аналiз систем банкрутства в Польщi та України
В березнi 2001 р. за угодою гранту вiд Партнерства Дому Свободи програма CASE Україна розпочала проект “Порiвняльний аналiз систем банкрутства в Польщi та України”. Проект було завершено в Жовтнi 2001 р.
Якщо хочете допомогти нашій роботі
Проект «CASE Україна» частково фінансується благодійними внесками. Кожен внесок дає нам знати, що наша робота справді потрібна і підтримує наше бажання працювати далі!
Зробити внесок

Ви можете перерахувати гроші на загальну роботу або на один з наших поточних проектів