×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Публiкацiя

Лікування громадян України за кордоном коштом державного бюджету

28.09.2020 Пропонуємо вашій увазі дослідження про реалізацію державної програми з лікування українців за кордоном, яке зокрема стосується наступних запитань:
– Для фінансування програми лікування за кордоном 450 українців виділяється 0,6% від видатків на охорону здоров‘я. З якою метою та які послуги з лікування за кордоном найчастіше отримують українські пацієнти?
– Чи є достатнім обсяг коштів, які виділяються на програму?
– Які підходи щодо планування, виконання та аналізу виконання використовує уряд відносно програми лікування за кордоном? Чи забезпечують вони ефективність використання бюджетних коштів?
– Чи є альтернатива лікуванню та операціям українських громадян? Які загальновживані підходи для вирішення проблеми необхідності лікування громадян за кордоном і який підхід обирати Україні?

Для завантаження тексту дослідження натисніть на зображення:

Дослідження здійснене в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
Думки та позиції викладені в дослідженні є позицією авторів та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).