×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Оголошення

Освіта й свобода: чи можливе одне без іншого?

08.06.2018 Як забезпечити якісну й доступну освіту без втручання держави? Що поганого в нинішній американській системі освіти і які її елементи Україні не варто відтворювати? Що заважає побудові системи освіти, яка забезпечить найвищий ступінь самореалізації людини?

Запрошуємо на зустріч із Маріанною Брашір. Маріанна працює в “Фонді економічної освіти” (США) – неурядовій освітній організації, яка з 1946 року навчає молодь основам економіки та підприємництва. Вона відповідає за розробку навчальних програм та поширення знань. Її доповідь буде присвячена поточному стану та напрямкам розвитку освітніх систем США та України, а також короткостроковим та довгостроковим рішенням проблем освіти, які спираються на принципи свободи, ринкової економіки та зменшення ролі держави і забезпечують найвищій ступінь розвитку особистості.Brashear-IMG_4704_preview

Маріанна здобула ступінь MBA в Університеті Аспену (Колорадо). Вона народилася в Вінниці (так, Україна) і покинула тодішній СРСР ще немовлям разом з батьками. Це її перший приїзд на батьківщину.

Виступ відбуватиметься англійською мовою без перекладу. Задавати питання доповідачці можна буде українською (з перекладом допоможемо).

Де: Клуб “Наш формат”, Київ, пров. Али Горської (біля м. Університет), буд. 5, вхід у підвал.

Коли: 22 червня, 19:00

Реєстрація за посиланням.