×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Завершено
08.12.2021 | 11:00 - 12:00

Наповнюємо бюджет разом: презентація просвітньої ініціативи «Біла ціна»

08 грудня об 11:00 відбудеться прес-конференція Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна з нагоди запуску просвітньої ініціативи «Біла ціна», яка розповідає українцям про податки у магазинах.

«Біла ціна» покликана привертати увагу покупців до того факту, що в ціну товару включені непрямі податки, а тому купуючи товари чи послуги вони тим самим наповнюють бюджет. Проте, не всі продавці включають до ціни непрямі податки (ПДВ, імпортне мито та акцизи), а відтак і не перераховують їх до бюджету (або перераховують частково). Тому просвітницька ініціатива «Біла ціна» буде проводитись лише спільно з підприємцями та бізнесами, які підтвердять свою доброчесність. Вони отримують відзнаку “Біла ціна”, оскільки чесно перераховують податки своїх клієнтів до скарбниці, таким чином спільно зі своїми покупцями фінансують українських медиків, військових, вчителів тощо.

Ініціатор, організатор і правовласник ініціативи – Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна. «Біла ціна» реалізовується в рамках проекту «Ціна держави».

Основні питання, які будуть розглянуті під час прес-конференції:
– Навіщо потрібна ця просвітницька ініціатива бізнесу та покупцям?
– Як діє «Біла ціна» (форми відзнак та заохочень)?
– Які компанії зможуть приєднатися до ініціативи та отримати відзнаку «Біла ціна» (детальний розгляд критеріїв доброчесності та алгоритму розгляду заявки кандидата)?
– Якого ефекту від просвітницької ініціативи очікують організатори (підвищення громадянської відповідальності населення, підвищення прозорості бюджетних витрат, детінізація економіки тощо)?

Спікери:

Дмитро Боярчук, виконавчий директор CASE Україна;
Андрій Саварець, асоційований експерт CASE Україна.

Дата і час: 08 грудня 2021 року, 11:00

Місце: Інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна» (адреса: Україна, Київ, вул. Рейтарська, 8/5а).

Реєстрація

Подати заявку на реєстрацію