×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Проeкти

Ціна держави

З 2014 року
Проект реалiзовано
Донор:
Європейська комісія
Мета проекту полягала в підвищенні фінансової грамотності в Україні та підвищенні обізнаності людей у питаннях публічних фінансів.

Більшість українців не знають, скільки податків вони платять і як ці податки витрачаються. Це зменшує вимогливість до державних послуг і демотивує громадян контролювати публічні кошти. Погане розуміння та слабкий інтерес до публічних коштів є ідеальним середовищем для низької ефективності використання бюджетних коштів та високої корупції. Однією з причин існуючої ситуації є те, що немає інформаційного ресурсу з питань бюджету, орієнтованого на людей без достатньої фінансової підготовки. Такі люди не можуть усвідомити складну інформацію, яку надають державні органи та засоби масової інформації. Їм потрібні прості факти, які дозволять формувати свою думку з питань публічних фінансів.

У цьому проекті ми націлились на зміцнення спроможності організацій громадянського суспільства та інших зацікавлених сторін виконувати функції контролю за діями уряду. По-перше, проект мав на меті збільшити інтерес громадськості до питань бюджету. Іншою метою було навчання зацікавлених сторін та надання їм відповідної інформації. Нарешті, проект мав на меті заохотити зацікавлених сторін брати участь у прийнятті бюджетних рішень.

Якщо хочете допомогти нашій роботі
Проект «CASE Україна» частково фінансується благодійними внесками. Кожен внесок дає нам знати, що наша робота справді потрібна і підтримує наше бажання працювати далі!
Зробити внесок

Приєднатися до проекту

Якщо ви бажаєте взяти участь в даному проектi - залиште свої данi i ми з Вами зв'яжeмось

    Поділитись сторінкою у соц. мережах