×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Завершено
18.09.2018 | 18:00 - 20:00
Замковий Майдан, 5/8, Житомир, Житомирська область, 10002

Яка ціна держави для житомирян? Зустріч з активістами

18 вересня о 18:00 у конференц-залі “Житомир” готелю Reikartz (площа Замкова 5/8) відбудеться зустріч організаторів всеукраїнського туру “Ціна держави” з активістами.

Учасники зустрічі Віталій Шабунін — голова правління Центру протидії корупції, Микола Малуха — експерт Центру соціально-економічних досліджень – CASE Україна та Наталя Лещенко — економіст Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна.

18 вересня у Житомирі презентують результати експертного дослідження, яке дасть відповідь на запитання “Яка ціна держави для житомирян?”. У рамках проекту “Ціна держави” на вулиці Михайлівській встановлять тематичну виставку, а мешканцям запропонують порахувати всі свої податки.

Житомир  — перше місто з 15-ти у регіональному турі “Ціна держави”, що організовано ГО “Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна” спільно з ГО “Центр протидії корупції”.

Метою проекту “Ціна держави” є активізація громадян до контролю власних податків.  Податки громадян є основним джерелом наповнення державного та місцевого бюджетів.

Важливим є формування розуміння, що корупція та розкрадання бюджетних коштів — це замах на власні гроші громадян, які вони чесно сплатили через свої податки.

Реєстрація на зустріч за посиланням.

Захід проводиться за підтримки Програми «Долучайся!» (USAID/ENGAGE)

Подати заявку на реєстрацію