×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему

Дмитро Боярчук

Виконавчий директор.
Старший економіст
boyarchuk@case-ukraine.com.ua
Дмитро Боярчук працює на посаді виконавчого директора CASE Україна з жовтня 2006р. Основнi сфери його професійних iнтересiв – економiка ринку працi, соцiальна полiтика та фiскальний сектор. Отримав ступiнь магiстра економiчних наук у 2003-му роцi на магiстерськiй програмi КЕДО при нацiональному Унiверситетi “Києво-Могилянська Академiя”.
Проекти
Публікації
Експертні коментарi
Роз’яснення впливу енергетики на розвиток економіки
Мета партнерства - роз’яснення громадянам впливу енергетики на розвиток економіки та вартості кожному платнику податків рішень, що приймаються у цій сфері.
Малі та середні підприємства (МСП)
Програма USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ)
Поліпшення ділового клімату шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі малого та середнього бізнесу на центральному і на регіональному рівнях.
Бюджетна політика та макроекономіка
Звіт про глобальну конкурентоспроможність
Центр соціальних та економічних досліджень - CASE Україна є українським партнером Всесвітнього економічного форуму, який допомагає збирати дані по Україні для звіту про глобальну конкурентоспроможність.
Бюджетна політика та макроекономіка
Рахунок від держави
Бюджетна політика та макроекономіка
Бюджетний симулятор варіантів державної політики
Метою проекту було створення онлайн бюджетного симулятора, який повинен допомогти журналістам, блогерам, науковцям, державним службовцям, політикам, громадським активістам та іншим зацікавленим особам краще розуміти бюджетні обмеження та той вибір, з яким стикаються керівники держави найвищого рівня.
Бюджетна політика та макроекономіка
Оцінка економічної свободи
Якщо хочете допомогти нашій роботі
Проект «CASE Україна» частково фінансується благодійними внесками. Кожен внесок дає нам знати, що наша робота справді потрібна і підтримує наше бажання працювати далі!
Зробити внесок

Ви можете перерахувати гроші на загальну роботу або на один з наших поточних проектів