×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Проeкти

Бюджетний симулятор для пілотних ОТГ

01 червня 2019 – 31 грудня 2019
Проект реалiзовано
Донор:
Посольство Великої Британії в Україні
CASE Україна за підтримки Програми USAID DOBRE та Посольства Великої Британії в Україні реалізовує проєкт, який має на меті встановлення та тестове використання бюджетного симулятора ТГ у 7 пілотних громадах

Бюджетний симулятор являє собою онлайн-інструмент, який представляє складні цифри про наявні бюджетні ресурси у доступному для звичайних громадян вигляді. За допомогою бюджетного симулятора можна наочно продемонструвати, які фінансові ресурси доступні громаді, звідки ці кошти беруться та на що вони використовуються. Цей інструмент дає можливість відслідковувати реальні потреби громади.  Мешканці пілотних громад отримають змогу  бачити на що йдуть їхні податки та вносити свої пропозиції.

Користувачі бюджетного симулятора на своєму досвіді відчують з якими бюджетними обмеженнями працюють керівники громад, що сприятиме підвищенню розуміння до рішень керівництва.

Даний інструмент покликаний полегшити спілкування з мешканцями громад на тему грошей, сприяти підвищенню фінансової грамотності громадян, покращувати імідж керівництва громад, а також заощаджувати час на дискусії.

Бюджетний симулятор став можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю Глобал Ком‘юнітіз (Global Communities) і не обов’язково відображає точку зору USAID чи Уряду Сполучених Штатів.

Базова версія симулятора запроваджена у Царичанській ТГ, Дніпропетровської області, яка є партнером Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком‘юнітіз (Global Communities).

Приєднатися до проекту

Якщо ви бажаєте взяти участь в даному проектi - залиште свої данi i ми з Вами зв'яжeмось

    Поділитись сторінкою у соц. мережах