×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Проeкти

Бюджетний симулятор для пілотних ОТГ

01 червня 2019 – 31 грудня 2019
Проект реалiзовано
Донор:
Посольство Великої Британії в Україні
CASE Україна за підтримки Посольства Великої Британії в Україні реалізовує проект, який має на меті встановлення та тестове використання бюджетного симулятора ОТГ у 7 пілотних громадах.

Бюджетний симулятор являє собою онлайн-інструмент, який представляє складні цифри про наявні бюджетні ресурси у доступному для звичайних громадян вигляді. За допомогою бюджетного симулятора можна наочно продемонструвати, які фінансові ресурси доступні громаді, звідки ці кошти беруться та на що вони використовуються. Цей інструмент дає можливість відслідковувати реальні потреби громади.  Мешканці пілотних громад отримають змогу  бачити на що йдуть їхні податки та вносити свої пропозиції.

Користувачі бюджетного симулятора на своєму досвіді відчують з якими бюджетними обмеженнями працюють керівники громад, що сприятиме підвищенню розуміння до рішень керівництва.

Даний інструмент покликаний полегшити спілкування з мешканцями громад на тему грошей, сприяти підвищенню фінансової грамотності громадян, покращувати імідж керівництва громад, а також заощаджувати час на дискусії.

* Базова версія симулятора було розроблено в межах проекту USAID DOBRE та успішно запроваджена в Царичанській ОТГ на Дніпропетровщині.

 

Приєднатися до проекту

Якщо ви бажаєте взяти участь в даному проектi - залиште свої данi i ми з Вами зв'яжeмось

    Поділитись сторінкою у соц. мережах