×
Заповніть, будь ласка, форму нижче для переходу на платіжну систему
Новини

«Економічні реформи – порядок денний 2017, пріоритети бізнесу»

02.03.2017 CASE Україна запрошує взяти участь у публічному обговоренні економічних реформ.

Півтисячі учасників від реального сектора економіки озвучать своє бачення ситуації щодо якості та першорядності реформ, узгодять і затвердять публічне звернення до влади з вимогою почати реальні реформи в економіці.

На Форумі очікується близько півтисячі учасників від реального сектора економіки, які озвучать своє бачення ситуації щодо якості та першорядності реформ. Учасники Форуму узгодять і затвердять публічне звернення до влади з вимогою почати реальні реформи в економіці.

Будуть винесені на обговорення питання першочергових кроків для збільшення інвестиційної привабливості України, ключових змін, необхідних в податковій системі України і напрацьована ефективна модель співпраці бізнес-об’єднань, експертного середовища та влади. Зміни, які чекає країна – перехід до моделі оподаткування розподіленого прибутку, посилення контролю за офшорними операціями, модифікація податку на нерухоме майно, демонополізація ринків, інституційна реформа митниці.

Бізнес виступає за створення єдиного органу для роботи з економічними злочинами – служби фінансових розслідувань, зниження навантаження на ФЗП, введення електронних акцизів і цифрових РРО, скорочення неефективних витрат бюджету.

З огляду на несприятливу геополітичну ситуацію, яка склалася для України в 2017 році, прийшов час активізувати внутрішні резерви країни, терміново узгодити і прийняти до кінця року необхідні зміни до Податкового, Бюджетного кодексів, інші нормативно-правові акти, що призведе до детінізації реальних секторів економіки, стрімкого економічному зростання, підвищення конкурентоздатності України і поліпшенню якості життя громадян.

 Модераторами Форуму виступлять шеф-редактор журналу «Бізнес» Володимир Чеповий та керуючий партнер «Фінансового клубу» Руслан Чорний.

Організатори: коаліція «За детінізацію економіки», коаліція «За ліберальну податкову реформу» і бізнес-коаліція «Громадська платформа« Податки для економічної свободи» в партнерстві з реанімаційних пакетом реформ – коаліцією провідних громадських організацій та експертів України.

Організатори запросили до розмови пул представників влади – Степана Кубіва (першого віце-прем’єр міністра, міністр економічного розвитку і торгівлі), Олександра Данилюка (Міністра фінансів України), Євгенія Капінуса, держсекретаря Міністерства фінансів, Ніну Южаніну, народного депутата України, голову Комітету ВР з податкової та митної політики.

У дискусії візьмуть участь: Володимир Дубровський – старший економіст CASE Україна, експерт РПР, Олександр Пасхавер – президент Центру економічного розвитку, Ігор Бураковський – директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій, Ілля Несходовський – директор Інституту соціально-економічної трансформації, експерт РПР, Гліб Вишлінський – виконавчий директор Центру економічної стратегії, Павло Кухта, економіст, заступник голови Стратегічної групи радників Прем’єр-міністра, Юрій Романенко, Український інститут майбутнього.

Форум відбудеться в Chamber plaza (зал Торгово-промислової палати України) за адресою: м.Київ, вул. В. Житомирська, 33

Детальніше

Facebook

Для участі у Форумі необхідно зареєструватися